First Class Hotel Scripti

Admin

Hepiniz bana karşıysanız, hepiniz kaybedeceksiniz.
owner
Web sitesi:www.wareztr.com
Credits
-2,190
1667785093158.png

Etkileyici, İlgi Çekici ve Kreatif Görsel Tasarım​

Turizm ve Hotel sektörü ile uyumlu, ilgi çekici ve akılda kalıcı, profesyonel tasarım.

Dinamik, Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı​

First Class Hotel Scripti, ( PHP | MySQL-PDO | Css+xHtml | jQuery | Ajax ) kullanılarak dizayn edilmiştir.

Full Responsive (Mobil Cihazlarla Uyumlu)​

Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu full responsive tasarım.

Sınırsız Dil Ekleme (MultiLanguage)​

Gelişmiş dil yönetimi menusunden istediğiniz kadar dil ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Oda Yönetimi​

Hotelinize ait odaları, tüm özellikleri ve bilgileri ile birlikte ayrıca birden fazla fotoğraf ile sisteme ekleyerek müşterilerinize sunum yapabilirsiniz.

Dönemsel Fiyatlar​

Dilediğiniz tarih aralıkları için farklı fiyat tanımlaması yapabilirsiniz. Dönemsel tarihlerde yapılan rezervasyonlara farklı fiyat uygulanır.

Gelişmiş Rezervasyon Sistemi​

Müşterileriniz; giriş ve çıkış tarihleri, yetişkin ve çocuk bilgilerini girerek web siteniz üzerinden online rezervasyon yapabilir.

Anasayfa'da Odalar​

Anasayfanızda, istediğiniz odaları öne çıkarabilir ve dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

E-Bülten ve Toplu Mail​

Web sitenizin footer kısmında bulunan e-bülten kayıt alanından ziyaretçilerinizin e-postalarını toplayabilir ve toplu olarak mail gönderebilirsiniz.

Blog​

Google'da ön sıralarda yer almak için blogunuza düzenli olarak yazı ve makaleler ekleyebilirsiniz.

Sayfa Yönetimi​

Sayfa yönetimi ile Hoteliniz ile ilgili tanıtıcı ve bilgilendirici sayfalar ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Slider​

Web sitenizin ana sayfasında büyük bir alanda fotoğraflar ile görsel geçişleri ekleyebilirsiniz.

Foto Galeri​

Hotelinizi tanıtıcı fotoğraflar yükleyebilirsiniz.

Menü Yönetimi​

Web sitenizin üst kısmında yer alan menü sistemini, yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz.

%100 SEO Uyumluluğu​

Sef link yapısı + her sayfa için özel meta bilgileri + otomatik sitemap.

Cache - Önbellek Sistemi​

Cache, önbellek sistemi ile web sitenizin sayfaları jet gibi açılır.

Tam Güvenlik + Tam Koruma​

Yazılımımız tüm bilinen güvenlik açıklarına karşı gerekli kontrol ve testlerden başarı ile geçmiş olup, ayrıca spam botlara karşı gerekli donamıma sahiptir.

Diğer Özellikler;
  • Yönetim panelinden logo yükleyebilirsiniz.
  • Yönetim panelinden favicon yükleyebilirsiniz.
  • İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
  • Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.
  • Google Analytics kodunuzu yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.
  • İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps olarak gösterebilirsiniz.
  • İletişim formları, kayıtlı e-posta adresine gönderildiği gibi, aynı zamanda yönetim panelinde de listelenir.

Kurulum Talimatları​

1. Dosyalarınızı ftp'nize aktarınız.
  2. Hosting panelinizden yeni bir veri tabanı oluşturunuz.
  3. Ana dizinde verilen "DATA.sql" dosyasını, oluşturduğunuz veritabanına aktarınız.
  4. settings/DB.php dosyasında, veri tabanı bilgilerinizi girerek web sitenizi aktif edebilirsiniz.

Standart Admin Giriş Bilgileri

Admin Paneli
: www.domainadiniz.com/admin
E-Posta: [email protected]
Parola: admin123

DEMO: http://www.demotikla.com/demo/hotel/
İNDİR: https://disk.yandex.com.tr/d/VthnpGkrEfXkOQ

Personalize

Üst Alt